Rölakansmatta Johanna Ångström

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANNA JOHANNA ÅNGSTRÖM, "Bolmsö", matta, rölakan, för Axeco, signerad Å, mått ca 195x300 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, fläckar

916300

2021-05-19