Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
IVAN STERN/SEMENOV (Ryssland/Sverige, född 1975), Landskap med hus, signerad Ivan Semenov -05, akvarell/gouache på papper, ca 52x33 cm
Ej examinerad ur ram
916308
2021-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här