Ivan Stern blandteknik

Ivan Stern blandteknik
Ivan Stern blandteknik
Ivan Stern blandteknik
Ivan Stern blandteknik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IVAN STERN/SEMENOV (Ryssland/Sverige, född 1975), Landskap med hus, signerad Ivan Semenov -05, akvarell/gouache på papper, ca 52x33 cm

Ej examinerad ur ram

916308

2021-05-17