Axel Nipstad oljemålning

Axel Nipstad oljemålning
Axel Nipstad oljemålning
Axel Nipstad oljemålning
Axel Nipstad oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

1 000 SEK

AXEL NIPSTAD (1901-1953): Fjällandskap, signerad Nipstad, olja på pannå, ca 27x48 cm

916313

2021-05-14