Rörstrand Grön Anna servis 98 dlr
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RÖRSTRAND, "Grön Anna", matservis, 98 dlr, bestående av: 38 mattallrikar, 19 förrättstallrikar, 10 assietter, 16 djupa, 3 uppläggningsfat, 3 serveringsskålar, 1 tillbringare, 1 karott med lock, 1 mindre skål med lock, 6 kaffekoppar med fat
Bringare med missfärgad krackelyr i botten
1 extra kaffefat medföljer, bruksslitage, repor,
916334
2021-05-23