Harald Sallberg etsning

Harald Sallberg etsning
Harald Sallberg etsning
Harald Sallberg etsning
Harald Sallberg etsning

Klubbat för:

500 SEK

800 SEK

HARALD SALLBERG (1895-1963), etsning, vy från Bastugatan, signerad Harald Sallberg, bildmått ca 34x27 cm

Gulnad, ej examinerad ur ram

916335

2021-05-17