Klubbat för:
500 SEK
800 SEK
HARALD SALLBERG (1895-1963), etsning, vy från Bastugatan, signerad Harald Sallberg, bildmått ca 34x27 cm
Gulnad, ej examinerad ur ram
916335
2021-05-17