Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
EDVARD WALLENQVIST (1894-1986), olja på duk, Vy från fönster, signerad Wallenqvist, ca 65x54 cm
Zustandsbeschreibung
Dukskada
916337
2021-05-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner