Edvard Wallenqvist oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

EDVARD WALLENQVIST (1894-1986), olja på duk, Vy från fönster, signerad Wallenqvist, ca 65x54 cm

Zustandsbeschreibung

Dukskada

916337

2021-05-17