Giovanni Battista Piranesi efter etsning 2 st

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GIOVANNI BATTISTA PIRANESI (Italien 1720-1778), 2 st, efter, litografier, bildytor ca 78x53 cm

Ej examinerade ur ramar

916342

2021-05-17