Orientmatta Grön Royal Kashan signerad

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ORIENTMATTA, Grön Royal Kashan, semiantik, signerad, ca 398x284 cm

Smärre slitage, smärre reparaturer förekommer, nytvättad

916347

2021-05-17