Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKULPTUR, i form av en älg, 1900-tal, monogram under sockel, daterad 1946, trä, höjd ca 31, längd ca 37 cm
Horn med lagningar/skador
916352
2021-05-14
Gör en kostnadsfri värdering här