Skulptur Älg

Skulptur Älg
Skulptur Älg
Skulptur Älg
Skulptur Älg
Skulptur Älg
Skulptur Älg
Skulptur Älg
Skulptur Älg
Skulptur Älg
Skulptur Älg
Skulptur Älg
Skulptur Älg

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTUR, i form av en älg, 1900-tal, monogram under sockel, daterad 1946, trä, höjd ca 31, längd ca 37 cm

Horn med lagningar/skador

916352

2021-05-14