Trädgårdsurna gjutjärn

Trädgårdsurna gjutjärn
Trädgårdsurna gjutjärn
Trädgårdsurna gjutjärn
Trädgårdsurna gjutjärn
Trädgårdsurna gjutjärn
Trädgårdsurna gjutjärn
Trädgårdsurna gjutjärn
Trädgårdsurna gjutjärn

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSURNA, gjutjärn, 1900-talets första hälft,
höjd ca 22 cm

Slitage, rost, avflagnad färg

916355

2021-05-17