Handfat porslin

Handfat porslin
Handfat porslin
Handfat porslin
Handfat porslin
Handfat porslin
Handfat porslin
Handfat porslin
Handfat porslin
Handfat porslin
Handfat porslin

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANDFAT, porslin, 1800/1900-tal, blomsterdekor,
med kran, höjd ca 60 cm

Slitage, monterad på träskiva

916361

2021-05-17