Folke Persson oljemålning

Folke Persson oljemålning
Folke Persson oljemålning
Folke Persson oljemålning
Folke Persson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

FOLKE PERSSON (1905-1964): "Atelje, konsthögskolan", olja på duk, signerad och daterad 1929, 68 x 39 cm.

Små nålhål, dåligt uppspänd duk.

916367

2021-05-21