Hugo Öfverström oljemålning

Hugo Öfverström oljemålning
Hugo Öfverström oljemålning
Hugo Öfverström oljemålning
Hugo Öfverström oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HUGO ÖFVERSTRÖM (1900-1973): Grönskande landskap, olja på duk, signerad, 35,5 x 60,5 cm.

Fint skick.

916371

2021-05-22