Thonet stolar

Thonet stolar
Thonet stolar
Thonet stolar
Thonet stolar
Thonet stolar
Thonet stolar
Thonet stolar
Thonet stolar
Thonet stolar
Thonet stolar
Thonet stolar
Thonet stolar
Thonet stolar
Thonet stolar
Thonet stolar
Thonet stolar
Thonet stolar
Thonet stolar
Thonet stolar
Thonet stolar

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MICHAEL THONET, stolar, 4 st, 1900-talets början, olika modeller, varmböjd bok, en sits i rotting, en etikettmärkt, sitthöjd ca 46-48 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, skadad rotting, delvis lösa i fogarna, en något brännskadad

916384

2021-05-17