Klubbat för:
1 600 EUR
Utropspris
800 EUR
PAAVO TYNELL VÄGGLAMPA, Taito Oy, 1940-tal, polerad mässingsarm samt tygskärm, längd 126 cm, skärmens bredd 18,5 cm.
Lätt slitage
916391
2021-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här