Björn Hallström

Björn Hallström
Björn Hallström
Björn Hallström
Björn Hallström

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

BJÖRN HALLSTRÖM (1916-1981): Landskap med poppel, signerad och daterad Björn Hallström 1948, olja på duk, ca 33x50 cm

916398

2021-05-15