Paavo Tynell sovrumsset
Klubbat för:
3 300 EUR
Utropspris
1 500 EUR
PAAVO TYNELL SÄNG, NATTDUKSBORD OCH LAMPOR, Taito 1940-tal, polerad mässingsarm samt tygskärm, justerbara.
Säng med svängbara nattduksbord, lackerat trä och rottninggavlar, längd 202 cm bredd 122 cm + nattduksbord
Slitage, mindre fanerskador, ett löst blad, ej funktionstestad
916399
2021-05-23