Paavo Tynell sovrumsset

Paavo Tynell sovrumsset
Paavo Tynell sovrumsset
Paavo Tynell sovrumsset
Paavo Tynell sovrumsset
Paavo Tynell sovrumsset
Paavo Tynell sovrumsset
Paavo Tynell sovrumsset
Paavo Tynell sovrumsset

Klubbat för:

3 300 EUR

1 500 EUR

PAAVO TYNELL SÄNG, NATTDUKSBORD OCH LAMPOR, Taito 1940-tal, polerad mässingsarm samt tygskärm, justerbara.
Säng med svängbara nattduksbord, lackerat trä och rottninggavlar, längd 202 cm bredd 122 cm + nattduksbord

Slitage, mindre fanerskador, ett löst blad, ej funktionstestad

916399

2021-05-23