Sven Kumlin

Sven Kumlin
Sven Kumlin
Sven Kumlin
Sven Kumlin

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

SVEN KUMLIN (1892-1967): Vintermotiv från Ragunda, Jämtland, signerad S. Kumlin, olja på pannå, ca 30x40 cm

916400

2021-05-15