Rashid Adgamow oljemålning

Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RASHID ADGAMOW (1951-2017): Fiskar, signerad, daterad a tergo, olja på duk, ca 24x36 cm, oramad

916413

2021-05-14