K-G Nilsson

K-G Nilsson
K-G Nilsson
K-G Nilsson
K-G Nilsson

Klubbat för:

3 200 SEK

2 000 SEK

K-G NILSSON (född 1942): Geometrisk komposition, signerad och daterad, K G Nilsson 2009, gouache, bildmått 8x8 cm

916433

2021-05-17