Henri MAtisse efter litografi
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
HENRI MATISSE, (1869-1954) efter: "Le petit danseur", ur boken "Les Grandes Gouaches Découpées", tryckt av Mourlot, Paris 1961, litografi, monogramsignerad i trycket, bildyta ca 21x11 cm
Kuntoraportti
916434
Päivämäärä:
2021-05-17