Henri MAtisse efter litografi

Henri MAtisse efter litografi
Henri MAtisse efter litografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

HENRI MATISSE, (1869-1954) efter: "Le petit danseur", ur boken "Les Grandes Gouaches Découpées", tryckt av Mourlot, Paris 1961, litografi, monogramsignerad i trycket, bildyta ca 21x11 cm

Kuntoraportti

916434

Päivämäärä:

2021-05-17