Orientmatta Grön Kashan

Orientmatta Grön Kashan
Orientmatta Grön Kashan
Orientmatta Grön Kashan
Orientmatta Grön Kashan
Orientmatta Grön Kashan
Orientmatta Grön Kashan
Orientmatta Grön Kashan
Orientmatta Grön Kashan
Orientmatta Grön Kashan
Orientmatta Grön Kashan

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 500 SEK

ORIENTMATTA, semiantik, Grön Kashan, signerad, ca 417x309 cm

nytvättad, smärre slitage

916447

2021-05-22