Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
6 500 SEK
ORIENTMATTA, Keshan, semiantik, signerad, ca 384x284 cm
smärre slitage, nytvättad
916448
2021-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här