Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
GOLVLAMPA, keramik, troligen Tilgmans Keramik, 1900-talets mitt, djupstämplad 105, höjd 65 cm
Renoverad och kompletterad, smärre slitage
916451
2021-05-17