Golvlampa keramik

Golvlampa keramik
Golvlampa keramik
Golvlampa keramik
Golvlampa keramik
Golvlampa keramik
Golvlampa keramik
Golvlampa keramik
Golvlampa keramik

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

GOLVLAMPA, keramik, troligen Tilgmans Keramik, 1900-talets mitt, djupstämplad 105, höjd 65 cm

Renoverad och kompletterad, smärre slitage

916451

2021-05-17