Folke Heybroek olja på duk

Folke Heybroek olja på duk
Folke Heybroek olja på duk
Folke Heybroek olja på duk
Folke Heybroek olja på duk
Folke Heybroek olja på duk
Folke Heybroek olja på duk

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FOLKE HEYBROEK (1913-1983): figurkomposition, signerad Folke Haybroek. olja på duk, ca 83x65 cm

Rökdoft

916454

2021-05-18