Erik Jerken oljemålning

Erik Jerken oljemålning
Erik Jerken oljemålning
Erik Jerken oljemålning
Erik Jerken oljemålning
Erik Jerken oljemålning
Erik Jerken oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK JERKEN (1898-1947): blommande träd, signerad Jerke, olja på duk, ca 61x50 cm

Rökdoft

916455

2021-05-18