Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVEN X:ET ERIXON (1899-1970): landskapsmotiv, , signerad och daterad Sven Erixon 48, numrerad 24/360, färglitografi, bildstorlek 40x51 cm.
Gulnad, fläckar, väck
916457
2021-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här