Sven X:et Erixson litografi

Sven X:et Erixson litografi
Sven X:et Erixson litografi
Sven X:et Erixson litografi
Sven X:et Erixson litografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN X:ET ERIXON (1899-1970): landskapsmotiv, , signerad och daterad Sven Erixon 48, numrerad 24/360, färglitografi, bildstorlek 40x51 cm.

Gulnad, fläckar, väck

916457

2021-05-18