Einar Forseth olja på duk

Einar Forseth olja på duk
Einar Forseth olja på duk
Einar Forseth olja på duk
Einar Forseth olja på duk
Einar Forseth olja på duk
Einar Forseth olja på duk
Einar Forseth olja på duk
Einar Forseth olja på duk

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EINAR FORSETH (1892-1988): "Skogsbruket", signerad och daterad Forseth 32, olja på duk, 120x135 cm

Rökdoft, färgbortfall, smärre dukhål

916459

2021-05-18