Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
RYDÉNS, golvlampor, 1 par, 1900-talets andra hälft, kromade, höjd inkl skärm ca 157 cm
Zustandsbeschreibung
Brukslitage, märken
916465
2021-05-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner