Karmstol Louis XVI-stil
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOL, 1800-tal, Louis XVI-stil, bemålad, skuren dekor, lyrformad ryggbricka, stoppad sits, randig klädsel, sitthöjd ca 45
Lagningar, senare klädsel, slitage, klädsel m fläckar, ryggbricka med sprickor
916471
2021-05-15