Karmstol Louis XVI-stil

Karmstol Louis XVI-stil
Karmstol Louis XVI-stil
Karmstol Louis XVI-stil
Karmstol Louis XVI-stil
Karmstol Louis XVI-stil
Karmstol Louis XVI-stil
Karmstol Louis XVI-stil
Karmstol Louis XVI-stil
Karmstol Louis XVI-stil
Karmstol Louis XVI-stil
Karmstol Louis XVI-stil
Karmstol Louis XVI-stil
Karmstol Louis XVI-stil
Karmstol Louis XVI-stil
Karmstol Louis XVI-stil
Karmstol Louis XVI-stil
Karmstol Louis XVI-stil
Karmstol Louis XVI-stil

Klubbat för:

3 400 SEK

1 500 SEK

KARMSTOL, 1800-tal, Louis XVI-stil, bemålad, skuren dekor, lyrformad ryggbricka, stoppad sits, randig klädsel, sitthöjd ca 45

Lagningar, senare klädsel, slitage, klädsel m fläckar, ryggbricka med sprickor

916471

2021-05-15