Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, vas med hänklar, brunglaserat stengods, monogramsignerad, höjd 26 cm
Fotringsnagg
916483
2021-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här