Apoteksvåg

Apoteksvåg
Apoteksvåg
Apoteksvåg
Apoteksvåg
Apoteksvåg
Apoteksvåg
Apoteksvåg
Apoteksvåg

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

APOTEKSVÅG, 1900-talets första hälft, furu, marmorkskiva, mässingsdetaljer samt lösa vikter i mässing, längd 40,5 cm, bredd 23 cm, höjd 19 cm.

Bruksslitage, torrspricka.

916487

2021-05-22