Corgi modellfordon
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CORGI TOYS MODELLFORDON, 1960-70-tal, bestående av Ford Circus transporter 1139 (med sliten förpackning), 2 st Land Rover "Chipperfield circus", med slläp, samt ett Circus "Animal Cage"
De utan förpackning med smärre lackskador, en skadad "transportbur" med elefant medföljer
916492
2021-05-25