Corgi modellfordon

Corgi modellfordon
Corgi modellfordon
Corgi modellfordon
Corgi modellfordon
Corgi modellfordon
Corgi modellfordon
Corgi modellfordon
Corgi modellfordon
Corgi modellfordon
Corgi modellfordon
Corgi modellfordon
Corgi modellfordon
Corgi modellfordon
Corgi modellfordon

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CORGI TOYS MODELLFORDON, 1960-70-tal, bestående av Ford Circus transporter 1139 (med sliten förpackning), 2 st Land Rover "Chipperfield circus", med slläp, samt ett Circus "Animal Cage"

De utan förpackning med smärre lackskador, en skadad "transportbur" med elefant medföljer

916492

2021-05-25