Lanterna

Lanterna
Lanterna
Lanterna
Lanterna
Lanterna
Lanterna

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

LANTERNA, 1900-talets första hälft, koppar och glas, höjd 28 cm.

Slitage, hål efter plakett, senare elektrifierad, ej funktionstestad.

916542

2021-05-22