Karmstol jugend fällbar
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOL / SOLSÄNG, 1900-talets första hälft, stomme i drickamålat trä, tygklädd sits, utfällbar, stolens bredd 76, sitshöjd 45 cm, total längd (utfälld) 153 cm
Åldersrelaterat slitage, ngt smutsig
916548
2021-05-15