Karmstol jugend fällbar

Karmstol jugend fällbar
Karmstol jugend fällbar
Karmstol jugend fällbar
Karmstol jugend fällbar
Karmstol jugend fällbar
Karmstol jugend fällbar
Karmstol jugend fällbar
Karmstol jugend fällbar
Karmstol jugend fällbar
Karmstol jugend fällbar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOL / SOLSÄNG, 1900-talets första hälft, stomme i drickamålat trä, tygklädd sits, utfällbar, stolens bredd 76, sitshöjd 45 cm, total längd (utfälld) 153 cm

Åldersrelaterat slitage, ngt smutsig

916548

2021-05-15