Samisk väska, skor

Samisk väska, skor
Samisk väska, skor
Samisk väska, skor
Samisk väska, skor
Samisk väska, skor
Samisk väska, skor
Samisk väska, skor
Samisk väska, skor
Samisk väska, skor
Samisk väska, skor

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄSKA, SKOR, HÄTTA, DRÄKTBAND mm, samiska, omkring 1900-talet, läder, ull

PROVENIENS:
och sedan i arv till nuvarande ägarna

Bruksslitage, ställvis kraftigt

916549

2021-05-17