Sidobord Kina

Sidobord Kina
Sidobord Kina
Sidobord Kina
Sidobord Kina
Sidobord Kina
Sidobord Kina
Sidobord Kina
Sidobord Kina

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDOBORD, 1900-tal, Kina, svartlackerat, skiva i betong, höjd ca 50, 50x50 cm

bruks- och åldersrelaterat slitage, nötning, repor och märken

916559

2021-05-17