daVCID rOSÉN STOLAR

daVCID rOSÉN STOLAR
daVCID rOSÉN STOLAR
daVCID rOSÉN STOLAR
daVCID rOSÉN STOLAR
daVCID rOSÉN STOLAR
daVCID rOSÉN STOLAR
daVCID rOSÉN STOLAR
daVCID rOSÉN STOLAR
daVCID rOSÉN STOLAR
daVCID rOSÉN STOLAR

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAVID ROSÉN, stolar, 4 st., bok, Nordiska Kompaniet, Stockholm 1950-tal, textilklädsel, sitthöjd ca 45 cm

Fläckar, bruks och åldersrelaterat slitage

916579

2021-05-17