Bokhylla

Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla

Klubbat för:

3 600 SEK

2 000 SEK

BOKHYLLA med skåpunderdel, 1900-talets mitt, teak, underdel med skjutdörrar samt bakomliggande hyllplan, överdel med klaff samt hyllplan, höjd ca 149, 129x43 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor, märken och slag, 1 nyckel finns att hämta vid utlämningen

916583

2021-05-17