Praktfat Japan 1900-tal

Praktfat Japan 1900-tal
Praktfat Japan 1900-tal
Praktfat Japan 1900-tal
Praktfat Japan 1900-tal
Praktfat Japan 1900-tal
Praktfat Japan 1900-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PRAKTFAT, porslin, Japan, 1900-talets mitt, polykrom dekor, diameter ca 45 cm

Monterad i metallomtag för upphängning

916602

2021-05-17