Vicke Lindstrand vas

Vicke Lindstrand vas
Vicke Lindstrand vas
Vicke Lindstrand vas
Vicke Lindstrand vas
Vicke Lindstrand vas
Vicke Lindstrand vas
Vicke Lindstrand vas
Vicke Lindstrand vas
Vicke Lindstrand vas
Vicke Lindstrand vas
Vicke Lindstrand vas
Vicke Lindstrand vas

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VICKE LINDSTRAND (1904-1983), vas, glas, Orrefors, graverad dekor med kvinna, signerad Orrefors. L.1437, höjd 19 cm

Mynning med nagg, smärre fotringsnagg

916609

2021-05-17