Rune Pettersson olja på pannå

Rune Pettersson olja på pannå
Rune Pettersson olja på pannå
Rune Pettersson olja på pannå
Rune Pettersson olja på pannå

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RUNE PETTERSSON (1918-1999): Abstrakt komposition, signerad Rune Pettersson samt stämplad, olja på masonit, 62x62 cm.

916617

2021-05-17