Oskar Bergman blandteknik

Oskar Bergman blandteknik
Oskar Bergman blandteknik
Oskar Bergman blandteknik
Oskar Bergman blandteknik
Oskar Bergman blandteknik
Oskar Bergman blandteknik

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1965): ´´Perstorp", signerad och daterad Oskar Bergman 1925, akvarell 35x50 cm

916619

2021-05-17