Rashid Adgamow oljemålning

Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RASHID ADGAMOW (1951-2017): "Mimosa", signerad, daterad a tergo 2010, olja på duk, ca 20x25 cm

Oramad

916620

2021-05-17