Matbord barockstil

Matbord barockstil
Matbord barockstil
Matbord barockstil
Matbord barockstil
Matbord barockstil
Matbord barockstil
Matbord barockstil
Matbord barockstil
Matbord barockstil
Matbord barockstil
Matbord barockstil
Matbord barockstil

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATSALSBORD, 1900-talets början, barockstil, ek, svärtade spiralvridna ben, 4 iläggsskivor, höjd ca 74, 147x90 cm, iläggsskivorna om ca 75 (2) respektive 68 (2) cm

Slitage, skivor slagna samt med sprickor

916652

2021-05-18